خبر فوری راجع به تجاریها

بنام خدا

به اطلاع کلیه مالکین مجتمع اساتید سرو می رساند که بدنبال عدم توفیق ستاد رفاهی در اخذ مجوز تجاری برای محوطه آماده شده در مجتمع، تلاش همه جانبه ای از سوی شورای منتخب و سپس هیئت مدیره در رابطه با تماس با شهرداری تهران و شهرداری منطقه 2 بعمل آمد که درنهایت منجر به بازدید معاون شهرسازی منطقه 2 از محل پروژه در انتهای سال 89 شد. با هماهنگی ستاد رفاهی اطلاعات لازم به شهرداری منطقه 2 منتقل شد و مقرر شد شهرداری رقم مورد درخواست خود را برای صدور مجوز تجاری به هیئت مدیره اعلام کند.

در تاریخ 8/3/90 به درخواست معاون شهرسازی منطقه 2، هیئت مدیره جلسه ای با ایشان تشکیل داد و ایشان اظهار داشتند که با توجه به تصویب طرح جامع شهر تهران در شورای شهر و ابلاغ قریب الوقوع آن به شهرداریهای مناطق، اگر پرونده بخش تجاری مجتمع در شهرداری گشوده نشود از آن پس صدور مجوز تجاری عملا امکان ناپذیر خواهد بود. بنابراین کل امکانات و فضای آماده شده و انشعابات خریداری شده برای بخش تجاری عملا بلا استفاده شده و در نهایت این فضا فقط می تواند به انباری تبدیل شود. در همین راستا شهرداری درخواست نمود که در عرض چند روز مبلغی حدود 2 تا 3 میلیارد تومان به شهرداری داده شود تا پرونده بخش تجاری گشوده شده و پس از ابلاغ طرح جامع، قانونا صدور مجوز تجاری با مشکل روبرو نشود.

قابل ذکر است که در حال حاضر چنین پولی در اختیار هیئت مدیره نیست و از طرف دیگر ستاد رفاهی نیز علاوه بر داشتن بدهی به پیمانکاران، حدود 2 میلیارد تومان نیز به وزارت علوم بدهکار است. همچنین ارزش افزوده بخش تجاری بسیار بالا است و حداقل قیمت هر مترمربع آن بالای 10 میلیون تومان می باشد و در صورت صدور مجوز، به راحتی می توان با اجاره یا فروش این واحدها علاوه بر پرداخت کلیه بدهیهای پروژه، کمک مهمی نیز به اداره مجتمع در آینده انجام داد.  

بدین لحاظ از کلیه اعضای پروژه درخواست می شود اگر به هر طریق می توانند خود در تامین بخشی از این مبلغ کمک کنند و یا افراد متمکنی را برای سرمایه گذاری در این بخش معرفی نمایند، در اسرع وقت هیئت مدیره را در جریان بگذارند. بدیهی است کلیه مشارکت کنندگان به نحو مقتضی در سود حاصله شریک خواهند شد و در صورت عدم تامین پول و از دست رفتن این فرصت، ضرر هنگفتی به پروژه وارد خواهد شد و پروژه نیز تا سالها توان پرداخت بدهیهای خود را نخواهد داشت.

منتظر همت عالی و همیاری تک تک شما عزیزان در این مورد می باشیم.

/ 0 نظر / 15 بازدید