جلسه پانزدهم شورا

بنام خدا

جلسه پانزدهم شورای منتخب با حضور آقای دکتر نظرپور دبیر جدید ستاد رفاهی در تاریخ پنج شنبه 23/2/89 از ساعت 8 الی 10 در محل ستاد رفاهی تشکیل و موارد زیر مورد بحث و بررسی قرار گرفت:

1-   از فضای تجاری موجود بازدید بعمل آمد و مقرر شد قبل از تشکیل جلسه با آقای قالیباف (شهردار تهران) حداکثر زیربنای قابل تامین واحدهای تجاری از طرف ستاد رفاهی مشخص شود.

2-   براساس بررسی های انجام شده، از طرف ستاد رفاهی گزارش شد که اقساط پرداخت نشده از سوی برخی از اعضای پروژه در حال حاضر حدود 380 میلیون تومان است که مقرر شد از سوی ستاد تماس و اقدام لازم برای دریافت این مبلغ انجام شود. لازم به ذکر است این مبلغ مربوط به اقساط اصلی است و شامل بحث جریمه ها نمی شود.

3-   از سوی دبیر محترم ستاد رفاهی اعلام شد که ایشان مبلغی پول از منابع در دسترس خود تهیه و به پروژه تزریق کرده اند. بنابراین در حال حاضر مشکل منابع مالی حل شده و پیمانکار فعال شده است و در حال انجام فعالیتهای باقیمانده است.

4-   از سوی ستاد اطلاع داده شد که به احتمال زیاد مشکل برق تا آخر اردیبهشت حل خواهد شد.

5-   با توجه به اضطرار برخی از اعضا مقرر شد کلیه اعضایی که با توجه به شرایط موجود مایل به اسکان در واحدهای خود از اول خرداد به بعد هستند از هم اکنون اسامی خود و نام بلوک خود را به ستاد و شورا اعلام کنند تا برنامه ریزی لازم برای اسکان آنان انجام شود.

6-   مقرر شد فروش واحدهای باقیمانده به قیمت روز به اعضا و همچنین فروش متری به اعضا با قیمت تشویقی از سوی ستاد انجام شود. قیمتهای پیشنهادی در جلسه آینده مشخص خواهد شد.

7-   مقرر شد برای انتخاب اعضای هیئت مدیره هر بلوک و کل مجتمع تا آخر خرداد، برنامه ریزی و افدام شود.

8-   مقرر شد ستاد نسبت به دریافت دفترچه اقساط وام بانکی اعضا از بانک ملت در اولین فرصت اقدام کند تا اعضا بتوانند در اولین فرصت بازپرداخت وام خود را آغاز کرده و بهره کمتری پرداخت کنند.

9-   مقرر شد نحوه تخصیص انباری و پارکینگها به واحدها قبل از شروع سکونت اعضا مشخص شود. برای اینکار مقرر شد ستاد رفاهی تعداد کل پارکینگها و انباریها و متراژ آنها را تا جلسه آینده مشخص کند.

10-  مقرر شد تا جلسه آینده مکانیسمی برای افرادی که می خواهند واحد خود را با واحدهای خالی موجود معاوضه کنند مشخص شود.  

/ 0 نظر / 8 بازدید