اعلام خطر

بنام خدا

 

به اطلاع کلیه اعضای پروژه سرو می رساند در حالی که هیئت مدیره مرکزی به جد در حال مذاکره با شهرداری و تامین منابع مالی برای اخذ مجوز تجاری و فروش واحدهای تجاری به منظور تامین منابع مالی لازم برای اتمام پروژه و پرداخت وام بانک ملت می باشد ناگهان خبر رسیده است که وزارت علوم ادعا کرده 2 میلیارد تومان در سال 89 به پروژه کمک کرده و هم اکنون طلب خود را می خواهد. به دنبال آن آقای دکتر نظرپور دبیر محترم ستاد رفاهی که در طول یکسال گذشته مخالف اخذ هرگونه وام جدید بودند در هفته جاری اعلام نموده اند که درحال اقدام برای اخذ 3 میلیارد تومان وام جدید از بانک ملت هستند.

 

از آنجا که ستاد در این رابطه نظر تک تک اعضا را جویا نشده و هنوز نتوانسته است تکلیف بازپرداخت وام قبلی که اصل و سود و بدهی آن به 5/13 میلیارد تومان بالغ می شود را مشخص کند هیئت مدیره مرکزی در جلسه اضطراری 24/3/90 مخالفت صریح خود (به نمایندگی از اعضا) را نسبت به اخذ هرگونه وام جدید ابراز کرد و مراتب را طی نامه به آقایان دکتر نظرپور و دکتر متکان اعلام نمود. هیئت مدیره از ستاد درخواست کرده است به جای این کار که فشار مضاعفی را به اعضا وارد می کند سعی کند با کمک به هیئت مدیره در اخذ مجوز تجاریها (که در طول 3 سال گذشته نتوانسته بود به تنهایی آن را اخذ کند) نسبت به تامین منابع مالی جدید اقدام و سپس هرگونه طلب احتمالی خود را پس از حسابرسی این پول وصول کند.

 

از آنجا که امروز آقای دکتر نظرپور در موقع تحویل نامه به نماینده هیئت مدیره فرمودند شما کار خود را بکنید و ما هم کار خود را می کنیم از کلیه اعضا درخواست می شود به هر طریق ممکن با تماس با دبیر ستاد و مسئولین وزارت علوم جلوی این اقدام غلط را بگیرند و از وارد شدن ضرر و زیان جدید به اعضا جلو گیری کنند.

 

با تشکر

 

/ 2 نظر / 26 بازدید
اخترالملوک کاظمی

هیات مدیه محترم مجتمع تا سلام و تشکر از نامه شما ما قبلا هم وام نگرفته ولی متاسفانه خسارت اذ ما گرفته شده و به هیچ وجهی مایل به این کار نبوده و خواهشمند است از حق ما دفاع شود تا بیش از این دچار مشگل نشویم و مجدد از زحمات هیات مدیره مجتمع کمال تشکر را دارم با احترام اختر کاظمی مالک واحد شماره 8 طبقه6بلوک ب مجتمع

هییت مدیره محترم پروزه سرو لطفا هر اقدامی که بتواند از ضر وزیان اعضا جلوگیری نماید انجام دهید . ستاد محترم رفاهی : شما در مقابل اعضای پروژه متعهد به اجرای فوانین ومقرراتی هستید که بتواند از منافع اعضا دفاع کند وحامی اعضا باشد شما خود بهتر می دانیدکه ما اعضا تا کنون چقدر متحمله ضرر وزیان نا اگاههیا ی برخی از افراد شده ایم . شمارا به خدا ققط به دنبال راه حل اسان نباشید به وضع اقتصادی اعضا فکر کنید ایا شما خود توان این پرداختها را دارید چند سال وتا کی باید تاوان دیگران را ما جبران کنیم سمارا بخدا با نماینده گان اعضا همراه شوید تا تابتوانید کار های موثر تری انجام دهید تا ما بیشتر از این در این باتلاق فرونرویم