جلسه 3 و 4 هیئت مدیره

بنام خدا

جلسه هیئت مدیره بلوکها در روز چهارشنبه 3/6 /89 از ساعت 17 تا 18، و جلسات هیئت مدیره مرکزی از ساعت 18 تا 19:30 روز چهارشنبه و ساعت 17 تا 18 روز دوشنبه 8/6/89 تشکیل شد و موارد زیر مورد بحث و بررسی قرار گرفت:

 

1-     تیمهایی که برای بررسی تاسیسات، امور انتظامات پروژه و اداره دفتر هیئت مدیره توسط اعضا پیشنهاد شده بود و پیشنهادات آنها بررسی و در جلسه روز دوشنبه با آنها مصاحبه شد. با توجه به اینکه یکی از واحدهای بلوک ب بعنوان دفتر موقت هیئت مدیره انتخاب شده است و بدنبال عدم توافق با فرد پیشنهادی مقررشد فعلا دو نفر از اعضای هیئت مدیر به نوبت نسبت به اداره دفتر اقدام کنند. همچنین پیشنهاد رسیده در مورد انتظامات بررسی و مقرر شد طرح آنها با لحاظ کردن وضعیت مسکونی پروژه بازنگری شده و تا شنبه 13 شهریور به هیئت مدیره اعلام شود. در رابطه با تیمهای بررسی تاسیسات نیز وضعیت تمام افراد پیشنهادی بررسی و مقرر شد یکی از اعضا جمع بندی نهایی را انجام و قرارداد اولیه را تا دوشنبه آینده تهیه نماید.

2-     بدنبال انتخاب 4 عضو هیئت مدیره مرکزی، اعضا توافق کردند آقایان دکتر شاکری و دکتر ورهرام نیز بعنوان عضو پنجم و علی البدل به هیئت مدیره مرکزی اضافه شوند و هردو در جلسات شرکت کنند.

3-     نقشه های تحویل شده از ستاد در رابطه با متراژ واحدها بررسی شد. با توجه به اینکه این نقشه ها دقیق بنظر نمی رسد از کلیه اعضا تقاضا می شود نسبت به مترکشی دقیق واحد خود اقدام و هرگونه عدم مغایرت با نقشه های اولیه را به هیئت حل اختلاف ارائه دهند.

4-     دررابطه با گرفتن تاییدیه تاسیسات گاز تاکنون پیشرفتی انجام نشده است. نشتی بلوکهای ب و ث و د هنوز پیدا نشده و ایستگاه بلوک د نیز هنوز جابجا نشده است و عملا از هفته گذشته تاکنون اتفاقی نیفتاده است.

5-     دیگر موارد بررسی شده به شرح زیر است:

-         همه اعضا باید با همسایه طبقه بالای خود هماهنگ کنند و نسبت به آب بندی و عدم نشتی لوله های آب و فاضلاب خود و همسایه بالایی مطمئن شوند. با توجه به این که در لوله ها آب تحت فشار برقرار است در صورت وجود نشتی ممکن است به واحد شما و همسایه طبقه زیر خسارت وارد شود. بطور مثال تعدادی از سیفونها در حال حاضر آب چکان دارند.

-         از آنجا که رفع نواقص واحدها پس از گذشت یک سال انجام نشده باید با حضور مالکین، پیمانکاران به رفع نواقص وادار شوند.

-         رفع نقص پنجره های بلوک ب از طرف شرکت آلوپن انجام شده ولی متاسفانه کار کیفیت نداشته و مورد تایید هیئت مدیره نیست

-         چیلر در حال حاضر کار نمی کند (بدلیل عدم اتصال گاز).

-         تهیه ژنراتور برای برق اضطراری در دست اقدام است ولی یک تا دو ماه دیگر زمان می برد.

-         محل پست برق و صدای آن استاندارد نیست ولی در حال حاضر کاری نمی شود کرد.

-         وضعیت کنتورها و فیوزهای برق واحدها هنوز مشخص نیست و باید پیمانکار، مورد مربوط به هر واحد را مشخص و شماره گذاری کند.

-         مالکین وضعیت تمام کلیدها و پریزها و چراغها، جعبه کلیدها و وسایل برقی مثل زنگ و آلارم اطفای حریق را کنترل و از صحت عملکرد آن مطمئن شوند.

-         آنتن مرکزی هنوز نصب نشده است.

-         سیستم برقگیر ساختمانها اشکال دارد و چاهکهای مربوطه ایجاد نشده است.

-         تا زمانی که کیفیت آب مخزن و لوله ها تست نهایی نشده است اکیدا از آشامیدن آب لوله ها و یا اتصال آب به یخچالهای خود خودداری نمایید.

-         در رابطه با امضای قرارداد تلفن هنوز از سوی ستاد اقدام نشده است.  

/ 4 نظر / 8 بازدید
سعید نجفیان

دبیر محترم ستاد رفاهی،اعضای محترم هییت مدیره بلوکها با توجه به اقامت1 ماهه من و همسرم (وحیده اعالی) در B-12-6 موار د زیر به نظر میرسد: 1- مشخص کردن انباری واحدهای اسکان گزیده 2- کیفیت پایین ساخت نازک کاری داخلی واحدها مثل گچ کاری،کاشیکاری،بند کشی بین کاشیها، نقاشی،چهار چوب جوشکاری و سوراخ شده فلزی دربها ، تراز نبودن دیوارها و زوایا،سنگ و کاشیهای شکسته بکاررفته و.... پیمانکار باید ملزم به رفع این نواقص تا حد امکان باشد. 3- با توجه به یکی بودن ورودی پارکینگ بلوکهای B و C و با توجه به تعداد اتومبیلهای این دو بلوک، به نظر میرسد که مسیر ورود-خروج مربوطه باریک و نامناسب باشد. با توجه باینکه محوطه مربوطه در دست ساختمان است امکان ایجاد تغییرات مناسب وجود دارد با تشکر

عباس منوچهري

لطفا به اعضاء محترم اعلام شود اگر قصد اجاره دادن واحد خود را دارند به هيئت مديره محترم اطلاع دهند تا دمستاني كه به ديگر اعضاء براي اجاره واحدهاي پروژه سپرده اند در جريان قرار گيرند و از اين طريق ساكنان غير مالك هم همخواني بيشتري با دوستان در پروژه داشته باشند.

1

لطفا نسبت به برچیده شدن تعمیرگاه جلوی بلوک c نیز اقدام نمایید.متشکرم

به نظر می رسد با تشکیل هیئت مدیره های جدید اطلاع رسانی به اعضا که تا کنون مرتبا انجام می گردید به دست فراموشی سپرده شده است. از اخرین جلسه 3/6/89 تا امروز 28/6/89 تا کنون اطلاع رسانی نشده است. لطفا ما را بی خبر نگذارید. فراهانی