گزارش جلسه چهارم شورا

بنام خدا

چهارمین جلسه شورای پروژه سرو با حضور آقایان دکتر تابش، دکتر حسینی، دکتر شاکری، مهندس صفوی زاده، مهندس نظرپور و آقای عیوضی روز چهارشنبه 19/1/88 از ساعت 11:30 الی 13:30 در محل وزارت علوم تشکیل و موارد زیر مورد بررسی قرار گرفت:

1-    طی تماس تلفنی و ارسال نامه از آقای مهندس جان آقایی برای ارائه گزارش پیشرفت کار پروژه و بازدید از سایت، درخواست ملاقات شد.

2-    از آقای دکتر طالبیان معاونت جدید طرح و توسعه وزارت علوم (که خود از اعضای پروژه سرو است) طی تماس تلفنی و ارسال نامه درخواست ملاقات شد.

3-    با توجه به متوقف شدن تلاش ستاد در پیگیری مجوز تجاری در پروژه، مقرر شد اعضای شورا نسبت به برگزاری یک جلسه بین اعضا و شهردار تهران تلاش کنند.

4-    با توجه به تماس ستاد با اعضا بصورت انفرادی برای بازدید و تعیین نواقص واحدهای خود، مقرر شد اعضا به حضور در بازدیدها و تعیین و پیگیری رفق نواقص واحد خود  ترغیب شوند.

5-    مقرر شد جلسات شورا بصورت ماهانه برگزار شود.

6-     مقرر شد شورا نسبت به تهیه یک دفتر در محل ستاد یا محل سایت اقدام نماید و امکان دسترسی سریع بین شورا و اعضا برقرار شود.

/ 1 نظر / 11 بازدید
دکتر اکبر صناعی

با سلام و ضمن تشکر از همکاران محترم عضو شورای پروژه سرو تا آخرین لحظه پیگیریها که ظاهرا فروردین ماه 88 بوده و سپس انسجام این پیگیری ها بخصوص با شرایط جدید و بهتر انتصاب جناب دکتر طالبیان بهم خورده است. باید باستحضار همکاران عزیز برسانم که اگر اعضاء این پروژه اساتید آبرومند و شرافتمندی که تحت حداکثر شرایط نامطلوب و قشارهای مالی ناشی از تاخیرات این پروژه تاکنون حاضر باقامه دعوی بمراجع قضائی نشده اند و اگر کارفرمای پروژه نیز همکاران محترم درستاد امور رفاهی وزارت علوم که باستناد اعتماد و اطمینان درلحظه انعقاد فرارداد و بدو ن درنگ اقدام بامضاء آن نموده و با چندین سال تاخیر اکنون در ماه آبان 88 هنوز نیز موفق بتحویل موقت نشده و علاوه بر خسارات چند ده میلیونی بابت شرایط تورم و چند ده میلیونی پرداخت اجاره بهای اضافی باید با خواسته غیر معقول و غیر عادلانه چریمه دیرکرد برخی پرداحتها روبرو گردند. امیدوارم اعضاء محترم شورا با هماهنگی مسئولین محترم ستاد و جلسه با شهردار محترم تهران مرحله نهائی اتمامی بخش جاری و سایر مساعات را تکمیل نموده و بدون ایجاد فشار مضاعف ببرخی اعضا که درگیر پرداخت اجاره بها سنگین نیز در تهران و شهره