اطلاعیه شارژ جدید

بنام خدا

 

اطلاعیه شارژ جدید

 

با درنظر گرفتن هزینه های نگهداری و بهره برداری مجتمع مربوط به نگهبانی، آسانسور، تاسیسات آب گرم، گرمایش و سرمایش، موتورخانه، نظافت، فضای سبز و قبوض آب و برق و گاز مشترک و غیره و بر اساس آخرین بررسی انجام شده در هیئت مدیره مرکزی، هزینه جاری کل 4 بلوک در یک ماه بین 65 الی 70 میلیون تومان برآورد شده است (هر برج بطور متوسط 16 تا 18 میلیون تومان در ماه) که 31 میلیون تومان آن مربوط به بهای قبوض آب و برق و گاز عمومی با قیمت فعلی می باشد.

 

طبق قانون تملک آپارتمانها تنها راه پرداخت این هزینه ها از طریق پرداخت به موقع شارژ ماهیانه توسط مالکین (ساکنین) محترم می باشد.

 

با توجه به اینکه شارژ 6 ماه گذشته قبل از اجرای هدفمندی یارانه ها تعیین شده بود و افزایش ده برابری قبوض (بخصوص گاز و برق) در آن پیش بینی نشده بود، مبالغ دریافتی صرفاً بخشی از این هزینه ها را پوشش داده و هم اکنون مجتمع بابت بهای گاز و برق خود حدود 35 میلیون تومان بدهی دارد.

 

لذا بر اساس مصوبه جلسه 22/3/90 هیئت مدیره مرکزی شارژ ماهیانه از ابتداء تیر ماه 1390 تا اطلاع ثانوی به دو قسمت ثابت و متغیر تقسیم شده که بخش ثابت آن 100 هزارتومان برای هزینه های بهره برداری و بخش متغیر آن (برای پرداخت قبوض) هر مترمربع 400 تومان تعیین گردید. همچنین برای واحدهایی که هنوز ساکن ندارند تمام شارژ ثابت به اضافه 80% شارژ متغیر دریافت خواهد شد.

 

مبالغ فوق بافرض حضور تمامی 388 واحد بلوکهای چهارگانه محاسبه شده است و بدیهی است در حال حاضر که فقط یک سوم واحدها اشغال شده است اداره مجتمع، شدیدا وابسته به پرداخت به موقع شارژ از سوی کلیه ساکنین می باشد.

 

بدینوسیله از کلیه مالکین و ساکنین محترم تقاضا می شود با ارائه نقطه نظرات، پیشنهادات و تشریک مساعی خود، هیئت مدیره را در اداره بهتر مجتمع یاری نمایند.

 

با تشکر

هیئت مدیره مجتمع اساتید سرو

/ 1 نظر / 173 بازدید

لطفا مبنای تعیین این نرخ را مشخص فرمایید آیا برای مکانی که هنوز با مشکلات عدیده ای مواجه است این نرخ عادلانه است؟؟؟ مبلغ شارژ باید بر مبنای خدماتی باشد که ارائه می شود نه ارقام احتمالی اکثر ساکنین با این نرخ مخالف هستند بهتر بود هیات مدیره قبل از تعیین نرخ نظر ساکنین را هم در مجمع عمومی جویا می شد ما به هیچ وجه مبلغ فوق را نمی پذیریم