جلسات 13 و 14 شورا

بنام خدا

جلسات 13 و 14 شورای منتخب پروژه مسکونی سرو در تاریخ 14/2/89 با حضور اعضا از ساعت 8 الی 10 و در تاریخ 15/2/89 از ساعت 19 الی 22  با حضور دبیر جدید ستاد امور رفاهی (آقای دکتر نظرپور) در محل ستاد رفاهی تشکیل و موارد زیر مورد بحث قرار گرفت.

-          الف) در ابتدا گزارشی از وضعیت تاسیسات زیربنایی پروژه ارائه شد.

-          1- نصب پست و تابلو و خط فشار قوی برق انجام شده است.

-          2- برای کشیدن کابل از پست از طریق خط فشار ضعیف باید یک تست در میدان بوستان از سوی اداره برق انجام شود که نیاز به مجوز شهرداری دارد.

-          3- قول 100 کنتور برق از سوی اداره برق داده شده و برای تهیه 300 کنتور دیگر باید اقدام و پیگیری شود.

-          4- کلکتورهای فاضلاب برای 3 بلوک به سپتیک وصل شده است ولی برای اتصال D  یک منهول باقی مانده است.

-          5- کنتور آب وصل شده است ولی تست آب و تاسیسات وقتی برق وصل شود قابل انجام است.

-          6- موتورخانه تست اولیه شده است ولی پس از وصل برق باید تست اصلی زیر بار برای سرمایش و گرمایش انجام شود و نشتی فنهای داخل واحدها مشخص و برطرف شود.

-          7- ایستگاه تقلیل فشار گاز پای کار است و فقط اتصالات آن باید وصل شود و پس از دریافت مجوز حفاری از شهرداری کار نصب انشعاب و اتصالات 3 بلوک اول یکماهه انجام می شود. بلوک D مقداری لوله کشی و کار بیشتر لازم دارد.

-          لوله اتصال موتورخانه به ایستگاه تقلیل فشار گاز انجام شده است.

-          8- 1000 خط تلفن از مرکز سلمان فارسی درخواست شده است. برای نصب آنها باید یک سوئیچ در C  نصب و بلوکها با کابل به این سوئیچ وصل شود.

-          9- پارکینگها بجز C آماده است ولی هنوز قابل ورود ماشین نیست.

-          10 تستهای آسانسورها انجام شده ولی تا اتصال برق اصلی بطور کامل راه اندازی نمی شود.

-          ب) آقای دکتر صدیقی با توجه به حضور در شورای قبلی گزارشی از سابقه کار شورا و جلساتی که با ستاد رفاهی برگزار شده است را ارائه نمود. عدم دریافت اطلاعات کامل و عدم امکان انجام وظیفه شورا بطور کامل از اهم مشکلات بوده است. قولهای مکرر و عدم رعایت آنها ضربات جدی به اعتماد اعضا به ستاد رفاهی زده است.

-          آقای دکتر نظرپور دبیر محترم جدید ستاد رفاهی ضمن اعلام همراهی کامل با شورا و اعضا برنامه های خود را به این شرح بیان نمودند.

-          1- راه اندازی هرچه سریعتر پروژه

-          2- در بلوکهایی که آماده هستند ( B و C) افراد ساکن شوند.

-          3- پنجره ها هنوز رگلاژ نشده اند که صورتجلسه آن خواسته شده تا اشکالات برطرف و بعدا تسویه شود.

-          4- برق اصلی شهر وصل شود تا ضمن بهره برداری مشکلات آنها معلوم شود.

-          5- برای بهره برداری تاسیسات زیربنایی باید کار کند. برق در اولویت است. خوشبینانه تا آخر اردیبهشت و بدبینانه تا آخر خرداد برق وصل می شود.

-          6- باید تا اول تابستان امکان اسکان باشد. در اینصورت پس از وصل برق باید هیئت مدیره برجها انتخاب و مشغول کار شوند.

-           7- کار گاز پیگیری شده است.

-          8- در حال حاضر هیچ تغییر و تحولی در پروژه صلاح نیست.

-          9- پیگیری برای حسابرسی با پیشنهاد تعیین موسسه حسابرسان خبره دنبال شده است.

-          10- پروژه در حال حاضر هیچ پولی ندارد و به سه منبع می توان فکر کرد: فروش واحدهای باقیمانده، فروش واحدهای تجاری و گرفتن وام مجدد.

/ 2 نظر / 13 بازدید
محمدقربان دکامین

با سلام و تشکر از اطلاع رسانی شما: 1) تمام مساعی اعضا باید به کار گرفته شود که پروژه در اسرع وقت به بهرهبرداری برسد. در این صورت خودبخود مشتری واحدهای تجاری و خالی نیز پیدا خواهد شد. ) باید توجه داشت که درصدی از سهامداران مستاجر هستند. به نفع این افراد خواهد بود که به جای پرداخت اجاره مسکن پول آن را به ستاد رفاهی بپردازند در نتیجه می توان به فکر وام مجدد نیز بود. 3) گارگاهها و مشاغل بدون مجوز اطراف پروژه جمع شوند. در این صورت رغبت سرمایه گذاری بیشتر خواهد بود. با تشکر

محمد حسین زاده

با سلام به نظر اینحانب با فروش واحد های تجاری با شرایط خاص به اعضا بسیاری از مشکلات مالی پروژه حل می شود با تشکر