اطلاعیه مهم راجع به اجاره واحدها

اطلاعیه مهم

بنام خدا

به اطلاع کلیه مالکین واحدهای مجتمع اساتید سرو می رساند آژانس املاک حافظ، به نمایندگی آقای احمد محمودیان به آدرس تهران، شهرک غرب، خ فرحزادی، بالاتر از میدان کتاب، نبش آسمان 5 شرقی (تلفن: 22067649 و 22069018) به عنوان نماینده و امین هیئت مدیره برای انجام هرگونه معامله (از جمله: خرید، فروش، رهن و اجاره) انتخاب شده است.

-         با توجه اینکه براساس ضوابط ستاد امور رفاهی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مصوبات هیئت مدیره تمامی مستاجرین و خریداران باید اعضای هیئت علمی دانشگاه یا همتراز آن باشند و بدون تایید هیئت مدیره اجازه ورود و اسباب کشی به مجتمع صادر نخواهد شد، لذا به منظور رفاه حال مالکین محترم و جلوگیری از اتلاف وقت، به تمامی مالکین محترم توصیه می شود هرگونه معامله در مورد ملک خود را از طریق این آژانس انجام دهند.

- طبق توافق انجام شده هزینه مالکین مشمول 10% تخفیف خواهد بود.

-         به منظور حفظ امنیت و آسایش ساکنین مجتمع، فقط ورود افراد تعیین و تایید شده از سوی آژانس حافظ به مجتمع آزاد بوده و عوامل بنگاههای معاملاتی دیگر به تنهایی حق ورود به مجتمع را نخواهند داشت. ورود عوامل بنگاههای دیگر فقط با همراهی مالکین محترم مجاز به ورود به مجتمع خواهند بود.

-         مجددا به اطلاع مالکین محترم می رساند قبل از انعقاد هرگونه قرارداد باید نظر مساعد هیئت مدیره اعلام شده باشد. ضمنا برای ورود به مجتمع ارائه مدارک زیر الزامی است:

·        ارائه نامه به تاریخ روز (با امضای آقای دکتر نظرپور) مبنی بر تسویه حساب مالی با ستاد رفاهی

·        ارائه رسید پرداخت مبلغ 4 میلیون تومان به ستاد رفاهی

·        پرداخت کلیه شارژها و جریمه های متعلقه از دیماه 1389 تا زمان ورود به حساب هیئت مدیره بلوک

·        پرداخت مبلغ 2000 تومان به ازای هر مترمربع (ودیعه شارژ) و 100 هزار تومان (هزینه آسانسور)

با تشکر

هیئت مدیره مجتمع اساتید سرو

/ 0 نظر / 10 بازدید