چند خبر

- کار محوطه سازی و دیوار کشی مجتمع توسط عوامل آقای گلباز به کندی در حال انجام است.

- نصب آنتن مرکزی در برخی بلوکها از جمله ب انجام شده و در برخی دیگر در حال پیگیری است.

- در رابطه با اینترنت از سوی هیئت مدیره تماسهایی با شرکتهای ارائه کننده خدمات انجام شده و در آینده نزدیک نسبت به عقد قرارداد اقدام می شود.

- در رابطه با تجاریها پیگیریهای لازم از طرف هیئت مدیره در حال انجام است و در هفته جاری چندین ملاقات با عوامل شهرداری انجام شد و در نهایت معاون شهردار منطقه در روز دوشنبه از پروژه بازدید کرد و مذاکرات در حال جریان است. همانطور که قبلا اعلام شده اخذ مجوز تجاریها مستلزم پرداخت مبالغ قابل توجهی به شهرداری است که پس از اخذ مجوز و فروش آنها این هزینه ها جبران شده و سود مورد انتظار حاصل خواهد شد. از اعضای محترم درخواست می شود راهکارهای خود را در این خصوص  به هیئت مدیره منعکس فرمایند.

- از اعضایی که ملک خود را اجاره داده اند درخواست می شود در رابطه با پرداخت شارژ توافقات و توجیهات لازم را انجام دهند زیرا با توجه به اینکه عدم پرداخت شارژ باعث ایجاد خسارت به مجتمع و اعضا می شود، هیئت مدیره در این زمینه براساس قانون تملک آپارتمانها اقدام خواهد نمود.

- با توجه به سوال برخی اعضا در رابطه با مبلغ شارژ به اطلاع می رساند مبلغ یکصد هزار تومان اعلام شده براساس آنالیز قیمت هزینه های موجود از قبیل نگهبانی، تاسیسات، تعمیرات و نگهداری، نظافت، جمع آوری زباله، آسانسور، قبوض آب و برق و گاز -که در حال حاضر هر ماه حدود 30 الی 40 میلیون تومان می باشد- بدست آمده است و باید توجه داشت بدلیل عدم استقرار حدود سه چهارم اعضا، مبلغ دریافتی از ساکنین فعلی (به شرط پرداخت به موقع) تنها یک چهارم هزینه ها را پوشش خواهد داد.

- مقرر شده پس از پاکسازی اولیه طبقات و پارکینگها کار شماره گذاری انباریها و پارکینگها از بلوک ب شروع شود و سپس نسبت به روتند تقسیم اقدام شود. لازم به ذکر است با توجه به اینکه خوش حسابی مالی بعنوان امتیاز در تقسیم پارکینگ و انباری لحاظ می شود بدلیل عدم ارائه لیست پرداخت اعضا از سوی ستاد به هیئت مدیره، هنوز امکان تخصیص انباری و پارکینگ فراهم نشده است.   

/ 3 نظر / 8 بازدید
کریم فائز

با سلام اولا هیئت مدیره نماینده صاحبان واحد ها است و نه نماینده وزارت علوم بنابراین نبایستی بعنوان نماینده ستاد رفاهی عمل نماید. بجای آن که از افراد بخواهید به ستاد مراجعه نمایند و نامه بیاورند میتوانید لیست کسانی که به ستاد بدهی ندارند را بگیرید و بر مبنای آن عمل کنید. دوم آن که باید برای اسکان افراد با آنها همکاری کرد و نه این که تا آنجا که مقدور است کارشکنی نمود و آنها را دنبال نخود سیاه فرستاد. ستاد به قدر کافی به افراد بی احترامی کرده است و بقدر کافی آنها را اذیت نموده است و نیاز به اذیت بیشتر نیست عضو هیئت مدیره بودن یک کار داوطلبانه است ضمن تشکر از افرادی که این مسئولیت را پذیرفته اند این بی معنی است که افراد را از این جا به آنجا پاس بدهیم. کاری نکنیم که بگویند: ما را به خیر تو امیدوار نیست شر مرسان با تشکر فائز

عضو

چرا پیماهای منو درج نمیکنی ایرادی داره مگه فحش که ندادم

عضو

هیات مدیره بسیار ضعیفه اصلا عملکرد خوبی نداره بهتره برن درسشونو بدن چون اصلا اجرایی نیستن